Volné pracovní místo  Systémový administrátor

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici

Systémový administrátor

Náplň práce:
  • systémová administrace a řízení IT infrastruktury s vysokou dostupností
(Servery na platformě Microsoft, virtualizace, LAN, WAN …)
  • návrhy a realizace rozvojových a inovativních projektů
  • analýza chyb, výkonu, testování a dokumentace
  • koordinace dodavatelů, dohledového centra a řešených incidentů

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru IT, elektro nebo automatizace
  • zkušenosti s administrací Microsoft serverů, zálohovacích systémů, sítí …
  • znalost řešení SOFOS, VEEAM či ISO 27000 výhodou
  • znalost EDI komunikace, SQL či ERP systémů vítána
  • systémový a aktivní přístup k pracovním úkolům
  • odpovědnost, chuť na sobě pracovat

Nabízíme

prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím
  • práci s moderními technologiemi
  • rozvoj jazykových dovedností s možností jejich aktivního využití v mezinár. projektech
  • tvůrčí práci při zabezpečování provozu a rozvoje
  • profesionální odborné vzdělávání (MOC…), jazykové kurzy
  • široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat, pružná pracovní doba, extra odměny za realizovaná zlepšení a inovace)

Pracovní poměr:
  • na plný pracovní úvazek, popř. ŽL

Místo:
  • Červený Kostelec, popř. Trutnov

Jiná sdělení