Volné pracovní místo  Systémový specialista Linux

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

S&T CZ s.r.o. je vedoucí systémový integrátor a dodavatel informačních technologií v České republice, člen mezinárodní skupiny S&T.
S&T CZ s.r.o. se specializuje na řešení a služby pro střední a větší organizace a státní správu. Těžištěm činnosti jsou dodávky podnikových informačních systémů, business inteligence, sofistikovaných řešení v oblasti technické infrastruktury ICT a širokého portfolia souvisejících služeb a servisní podpory.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Realizace projektů v oblasti opensource (RHEL, Suse, Openstack, automatizace apod.)
  • Zaměření na opensource monitoring nástroje (Nagios, Zabbix apod.)
  • Výhledově rozvoj znalostí v oblasti Docker, Kubernetes, Openshift apod.
  • Práce zahrnují celý životní cyklus projektu tj. přípravu návrhu, implementaci, úpravy a optimalizace, podporu

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe min. 3 roky na úrovni implementace a podpory open source produktů
  • V oblasti monitoringu Nagios nebo Zabbix schopnost připravit návrh monitoringu, provést instalaci, nastavení monitorovaných hodnot, konfiguraci notifikačních skupin apod.
  • Výhodou zkušenost s řešením vizuální stránky monitoringu (mapové podklady, agregace služeb apod.)
  • Dále znalost Perl, Bash pro vytváření a úpravu skriptů
  • Komunikativní znalost AJ
  • ŘP skupiny B
  • Vítáme všeobecný přehled v IT oblasti (virtualizace, servery, storage, AD, DNS a pod.) a to zejména z pohledu orientace, jak lze dohledovat i praktické zkušenosti s nasazením agentů, skriptů apod.

Nabízíme

Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Výborné mzdové ohodnocení s motivačním bonusem za výsledky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenková karta, dotovaná Multisport karta, výhodný program SIM karet, dotovaná výuka anglického jazyka, ěkolení plně hrazené firmou, jednorázový příspěvek na dopravu, pracovní výročí.
  • Místo výkonu práce – Praha/Liberec
  • Nástup dohodou