Volné pracovní místo  Systémový specialista - odbor autoprovozu - SŽ Facility

Lokalita Praha a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Druh pracovního poměru

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Pod Výtopnou (areál Florenc), Praha

Možný nástup

  • dle dohody

Požadované vzdělání

  • SŠ/VŠ

Požadovaná praxe

  • aktivní řidič
  • zkušenost v oblasti fleet managementu výhodou
  • zkušenost se zadáváním veřejných zakázek výhodou

Kvalifikační předpoklady

  • MS Office s důrazem na práci v MS Excel
  • zkušenosti se SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Požadovaný profil

  • analytické schopnosti a myšlení, spolehlivost, komunikativnost, vstřícnost
  • ochota učit se novým věcem, týmovost

Pracovní náplň

  • správa vozového parku
  • zabezpečení školení řidičů referentů
  • zadávání veřejných zakázek týkajících se vozového parku organizace
  • tvorba vnitřních předpisů, sledování legislativních změn a jejich implementace do vnitřních předpisů
  • komunikace se zaměstnanci napříč organizací
  • řízení služebních vozidel

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

Máte zájem o nabídku Systémový specialista - odbor autoprovozu - SŽ Facility?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový specialista - odbor autoprovozu - SŽ Facility

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.