Volné pracovní místo  Systémový specialista - odbor obchodních činností

Lokalita Praha a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Partyzánská 24, Praha 7-Holešovice

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • středoškolské, výhodou vysokoškolské se zaměřením na ekonomii, právo či technické zaměření

Požadovaná praxe:

  • vhodné i pro absolventy
  • předchozí zkušenosti v administrativě
  • výhodou předchozí zkušenosti v oblasti realit

Kvalifikační předpoklady:

  • trestní bezúhonnost
  • řidičské oprávnění skupiny B

Požadovaný profil:

  • zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, flexibilita, komunikativnost, ochota a schopnost se dále vzdělávat
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word, Outlook, atp.)
  • trestní a morální bezúhonnost, úspěšné absolvování vstupní zdravotní prohlídky pro vstup do železniční dopravní cesty
  • znalosti v oblasti smluvního práva a realit vítána

Pracovní náplň:

  • zajišťování realitní činnosti pro objekty ve správě Správy železnic, státní organizace
  • správa nájemních smluv, komunikace s nájemníky a potenciálními nájemníky, příprava podkladů
  • zpracování souhrnných stanovisek pro oblast pronájmů
  • práce v terénu, účast na místních šetřeních

Nabízíme:

  • tarifní mzdu ve výši cca 37.000,- Kč
  • 6 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

Máte zájem o nabídku Systémový specialista - odbor obchodních činností?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový specialista - odbor obchodních činností

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.