Volné pracovní místo  Systémový specialista - Odbor provozu a služeb veřejně přístupných prostor - SŽ Facility

Lokalita Praha a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Druh pracovního poměru

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Praha

Možný nástup

  • dle dohody

Požadované vzdělání

Požadovaná praxe

  • orientace v problematice správy a provozu budov
  • zkušenost s řízením týmu, koordinací požadavků v organizaci
  • zkušenost s komunikací s dodavateli prací nebo poskytovateli služeb

Kvalifikační předpoklady

  • znalost práce na PC (MS Office, MS Excel), Outlook
  • řidičský průkaz sk. B

Požadovaný profil

  • zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, analytické myšlení, schopnost vlastního úsudku
  • ochota učit se nové věci, hledat jejich řešení
  • dobré komunikační prezentační a organizační schopnosti
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • metodická činnost v oblasti úklidových prací a dalších služeb pro cestující
  • koordinační a kontrolní činnost v oblasti dodržování stanovených standardů při provozu veřejně přístupných prostor
  • metodické vedení a komunikace v rámci organizace i mimo ni
  • koordinační činnost související s instalací a provozem platebních terminálů a dalších zařízení v budovách SŽ
  • pořizování a aktualizace dat o budovách SŽ
  • příprava podkladů vedení společnosti

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

Máte zájem o nabídku Systémový specialista - Odbor provozu a služeb veřejně přístupných prostor - SŽ Facility?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový specialista - Odbor provozu a služeb veřejně přístupných prostor - SŽ Facility

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.