Volné pracovní místo  Systémový specialista senior

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky, na pozici Systémový specialista. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> příprava, úpravy a instalace SW balíčků dle požadavků klientů</li>
<li> analýza a implementace nového SW</li>
<li> spolupráce s dalšími vývojovými týmy</li>
<li> následná podpora uživatelů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v IT či příbuzném oboru</li>
<li> pracovní zkušenost s přípravou a instalací SW balíčků</li>
<li> zkušenost se skriptovacími jazyky (PowerShell, Python)</li>
<li> velmi dobrá znalost Windows </li>
<li> znalost instalačních technologií (InstallShield, NSIS, WiX apod.)</li>
<li> znalost vývojových principů v IT</li>
<li> znalost programovacích jazyků a databází velkou výhodou</li>
<li> analytické schopnosti a schopnost řešit problémy</li>
<li> komunikativnost, týmový hráč</li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> dle domluvy možnost občasného home office</li>
<li> dle výkonu 21-29 dnů dovolené</li>
<li> 3 sickdays</li>
<li> stravenky</li>
<li> kurzy angličtiny</li>
<li> kvartální bonusy</li>
<li> firemní vzdělávání a certifikace, - technické kurzy</li>
<li> možnost kariérního rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".