Volné pracovní místo  Systémový Test Inženýr - SW vývoj pro automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Chcete se podílet na vývoji HiTech elektronických zařízení pro automobily světových značek?<br/>
<br/>Zajímá vás Systémové testování při vývoji SW/HW v automobilové branži?<br/>
<br/>Náš významný klient pro své vývojové centrum hledá do nově vznikajícího týmu uchazeče na pozici <b>
<font size=5>
<font color=red>Systémový Test Inženýr</font>
</font>
</b> <br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> tvorba testovací strategie, scénářů testování</li>
<li> validace SW kódů</li>
<li> psaní automatizovaných testů (algoritmy), nástrojů systémové analýzy</li>
<li> provádění systémových testů, integračních testů</li>
<li> programování nástrojů pro testování (skripty)</li>
<li> práce na integraci jednotlivých komponent do systému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ technického směru (SW inženýrství, elektronika, elektro, a pod.)</li>
<li> Praxe ve vývoji a testování</li>
<li> Zkušenosti se systémovými testy</li>
<li> Zkušenosti se skriptováním, s vývojem v C, C++ výhodou</li>
<li> Praxe test inženýra v oblasti automotive je výhodou</li>
<li> Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, němčina je velkou výhodou (možnost práce i na jiných projektech)</li>
<li> Ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> účast na prestižních projektech vývoje inovativních produktů pro nové automobily</li>
<li> možnost profesního růstu, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností a mnoho dalších zajímavých benefitů</li>
<li> možnost spolupráce se zahraničními experty</li>
</ul>
<br/>Místo výkonu práce: Praha