Volné pracovní místo  Team leader balení kosmetiky - dočasný projekt

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro období únor - březen/duben s nástupem v lednu hledáme vhodného uchazeče na pozici Team leader balení kosmetiky.

Náplň práce:
Leden 1015
  • seznámení se s prací operátorů výroby
  • zjištění výkonnosti v průběhu zapracování a po zapracování

Únor - březen/duben
  • práce operátora výroby v menší míře
  • vedení týmu 10 operátorů výroby
  • zaškolování nováčků
  • zajištění plnění norem a jejich přeplňování
  • zjišťování možnosti zlepšení procesů

Požadujeme:
  • Praxe na pozici team leader min 1 rok
  • organizační schopnosti a přirozenou autoritu
  • schopnost "nenásilně" vyvíjet tlak na výkon
  • schopnost být součástí týmu a vést tým k lepším výsledkům

Nabízíme:
  • Kvalitní finanční ohodnocení s následným osobním ohodnocením dle výkonu týmu
  • smlouvu na dobu určitou v případě prokazatelně dobrých výsledků další možnosti uplatnění
  • nástup ideálně 14.1.2015
  • zajištění dopravy do práce z Prahy
  • pracoviště: Praha východ

Bližší informace poskytnuty na osobním pohovoru.