Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TEAM LEADER - CUSTOMER CENTER 35-40.000,- Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte nové zaměstnání na pozici TEAM LEADER- CUSTOMER CENTER na Vysočině? Jste organizačně zdatná osobnost s komunikativní znalostí německého jazyka? Chcete uplatnit své zkušenosti s vedením týmu pracovníků v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Silný nadnárodní řetězec hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

TEAM LEADER - CUSTOMER CENTER 35-40.000,- Kč

Náplň práce:

  • vedení týmu customer centra (pasivní linka) pro ČR+SR
  • koordinace a motivace pracovníků, organizace práce
  • komunikace s ostatními organizačními složkami při řešení problémů
  • tvorba reportů a statistik v Excelu, administrativní činnosti
  • komunikace se zákazníky a obchodními partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost NJ
  • praxe s vedením týmu, organizační dovednosti
  • zkušenosti s péčí o zákazníky, řešením problémů
  • velmi dobrá znalost MS Excel (grafy, makra atd.)
  • spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavá práce ve stabilní nadnárodní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, firemní benefity
  • atraktivní slevy u obchodních partnerů
  • možnost kariérního postupu
  • práce na Vysočině

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás