Volné pracovní místo  TEAM LEADER HRANICE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro novou nadnárodní společnost SMITHS MEDICAL se sídlem v Hranicích, která se zabývá výrobou špičkového zdravotnického zařízení a pomůcek hledáme schopného kandidáta na pozici:<br/>TEAM LEADER – VEDOUCÍ SMĚNY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Nastavení a sledování plnění cílů týmu </li>
<li> Úzká spolupráce s vedením a oddělením kvality</li>
<li> Řízení a motivace týmu</li>
<li> Odpovědnost za veškerý výrobní personál -pracovní podmínky, docházka, kázeň, stížnosti atp.</li>
<li> Zajišťování plnění výrobních postupů v souladu zachováním kvality výrobků</li>
<li> Zajišťování řádného zaškolení na požadované pracovní pozice </li>
<li> Zodpovědnost za BOZP ve výrobě, zajišťování dodržování firemní politiky </li>
<li> Promptní řešení případných problémů a úspěšně sjedná nápravy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti s vedením a motivací týmu, výhodou je vedení týmu ve zdravotnické či podobné výrobě </li>
<li> Vzdělání ve strojírenství nezbytné</li>
<li> Znalost výrobních procesů ve zdravotnictví a ostatních základních výrobních procesů</li>
<li> Schopnost rozeznat odbornost zaměstnanců a nadále je školit a vzdělávat</li>
<li> Efektivní spolupráce napříč odděleními a s podřízenými</li>
<li> Schopnost pružně reagovat na změny</li>
<li> Rozhodnost, samostatnost, schopnost určovat priority</li>
<li> Schopnost současně řešit a koordinovat více úkolů dle požadavků schopnost pracovat pod stresem a tlakem při zachování vysoké úrovně</li>
<li> Dobrá znalost práce na PC </li>
<li> Znalost AJ výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a benefity, práci v prestižní společnosti, možnost profesního růstu. Více informací poskytneme individuálně. Nástup červenec 2013 či dohodou.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".