Volné pracovní místo  TEAM LEADER LOGISTIKY - Olomouc

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Máte praxi z oblasti skladové logistiky a plánování vozového parku???
Máte zkušenost s vedením menšího týmu lidí?
Jste zodpovědný a komunikativní?

Že ANO?
Staňte se TEAM LEADEREM LOGISTIKY pro pobočku pracovních textilií v Olomouci

Co bude Vaše náplň práce?
  • zajištění chodu pobočky v Olomouci
  • plánování a optimalizace tras
  • starost o technický stav vozového parku
  • koordinace řidičů
  • kompletní řízení skladu, zásob a materiálových toků
  • vedení menšího týmu lidí
  • denní operativa skladu
  • práce s daty interního systému

Požadujeme

Co musíte splňovat, abyste byl/a ideální/m kandidátem/kandidátkou?
  • minim. SS vzdělání
  • zodpovědnost, komunikace, orientace na cíl, samostatnost
  • zkušenosti s vedením týmu minimálně 1 rok (komunikace, motivace, BOZP)
  • zkušenosti z oblasti skladové logistiky a plánování vozového parku
  • řidičský průkaz skupiny B
  • řidičský průkaz VZV výhodou
  • německý nebo anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou
  • znalost SAP
  • řidičský průkaz skupiny C + profesní průkaz výhodou

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?
  • práci v přátelském kolektivu
  • motivační finanční ohodnocení
  • 4 týdny dovolené s navýšením do výše 5ti týdnů
  • 13.a 14.plat dle dosažených výsledků
  • možnost vzdělávání
  • stravenky
  • pojištění
  • příspěvek na sport (karta Multisport)
  • káva a voda na pracovišti
  • telefon
  • firemní akce

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi, prosím, svůj životopis a já se Vám ráda ozvu.