Volné pracovní místo  TEAM LEADER ODDĚLENÍ VÝVOJE A VÝZKUMU #6627228

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá DIPLOMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive. Zajímáte se o vývoj a inovace v AUTOMOTIVE průmyslu? Máte skvělé komunikační, manažerské schopnosti a zkušenost s vedením týmu lidí? Nebojíte se výzev a hledání řešení je Vám blízké? Tak ČTETE DÁL, právě VY můžete být:

TEAM LEADER ODDĚLENÍ VÝVOJE A VÝZKUMU

Popis pozice / Náplň práce:
Zodpovědnost za vedení, výsledky a cíle R&D oddělení
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení a plnění obchodních plánů
Zodpovědnost za strategický obchod a péče o klienty
Nábor, podpora, vedení, hodnocení, rozvoj a motivování lidí pracovního týmu (10-25 lidí)
Monitorování technologických trendů a podílení se na technologické strategii společnosti
Vyjednávání s kontraktory a dodavately
Minimalizování rizik, zajisťování zdrojů, nákladů a včasné ukončení projektu
Spolupráce na rozvoji inovativních technologií
Zodpovědnost za projekty, prezentace projektů

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenost s vedením týmu lidí PODMÍNKOU
Praxi ve vývoji či výzkumu electronics 3-5 LET PODMÍNKOU
Velmi dobrá úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ - PODMÍNKOU, NJ velkou výhodou
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Vnitřní motivovanost, lidský přístup, přirozenou osobnost
Logické a analytické myšlení, orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle
Organizační schopnosti s důrazem na detail
Schopnost rychle porozumět problematice
Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu
Perspektivní a zajímavou práci v rostoucím odvětví
Výborné finanční ohodnocení a bonusy závislé na Vašich výsledcích
Stabilní prostřední v mezinárodní společnosti
Možnost dalšího osobního i profesního růstu (profesní i jazykové kurzy)
Výborný a přátelský tým i management
Flexibilní pracovní doba
Výborné managerské i zaměstnanecké benefity - velká kafeterie bonusů, zvýhodněný operativní leasing, týden dovolené navíc, stravenky, ...

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.