Volné pracovní místo  Team leader-technolog

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 10 000–60 000 Kč / měsíc

Společnost je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl, nabízející na míru vytvořená designová řešení a inovativní produktový vývoj systémů vnějšího osvětlení vozidel. Rozsviťte svou kariéru, čeká Vás skvělá příležitost!

Náplň práce:
  • Koordinace a vedení týmů technologů montáže
  • Jednání při technických a konstrukčních oponenturách nových výrobků (studie proveditelnosti výroby)
  • Specifikace nových montážních linek a technických parametrů strojního zařízení
  • Výběr dodavatelů, provádění procesních auditů
  • Účast při přejímkách montážních linek, návrhy na umístění strojů do výroby
  • Návrhy opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti
  • Komunikace a spolupráce s odděleními napříč firmou
  • Reporting, vedení porad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, strojírenství
  • Znalost základních principů montážních / spojovacích operací / plastových komponent
  • Znalost funkčních principů testovacích zařízení světelné techniky
  • Znalost principů trvalého zlepšování, tvorby technologické dokumentace
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - podmínkou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Praxe v oblasti automotive - výhodou
  • Vysoká odolnost vůči stresu, výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Tvůrčí a inovativní myšlení

Nabízíme

  • Odměny/bonusy/prémie
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost ubytování
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • lokalita: okres Nový Jičín

Jiná sdělení

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!