Volné pracovní místo  TeamLeader (lisování plastů)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ TÝMU (LISOVNA PLASTŮ)

Pozici obsazujeme pro významnou mezinárodní společnost působící v oboru automotive, v souvislosti s realizací nových projektů v oblasti vstřikování a lisování plastů. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají znalosti technologie zpracování plastů, zkušenosti na vedoucí pozici a aktivní znalost AJ nebo NJ.
Lokalita pracoviště je na Břeclavsku.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za řízení technických procesů vstřikování/lisování plastů
  • Řízení aktivit a implementace požadavků na systém kvality, bezpečnost práce, apod. (dle ISO TS 16949 a dalších norem)
  • Zodpovědnost za vedení, změnu a aktualizaci dokumentace
  • Ve spolupráci s technology odpovědnost za tvorbu výrobních postupů, předpisů a návodů na obsluhu strojů
  • Spolupráce při údržbě technologických zařízení
  • Monitoring dodržování norem bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí
  • Přijetí a implementace preventivních a nápravných opatření
  • Spolupráce na zavádění nových projektů
  • Koordinace a řízení pracovního týmu (celkem cca 15 lidí)

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technické
  • Zkušenosti min. 3 roky na technické pozici ve výrobě, zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou
  • Zkušenosti v oboru zpracování plastů, znalost výrobních technologií
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • Předpoklady pro vedení pracovního týmu
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatná a proaktivní osobnost

Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příležitost k získání zkušeností na zajímavé pozice, spolupráce na nových projektech
  • odborné vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • přátelský pracovní kolektiv
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět". V emailu uveďte název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.