Volné pracovní místo  TECHNICAL SUPPORT ENGINEER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-30-243273. Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Řešení technických problémů při výrobě a testování výrobků </li>
<li> Implementace řešení ve výrobní praxi</li>
<li> Návrhy na technologická a technická zlepšení </li>
<li> Podpora implementace konstrukčních změn resp. změn dodavatelů </li>
<li> Komunikace a prezentace přijatých opatření zákazníkům</li>
</ul>

Požadujeme

VŠ technického (strojírenská technologie, konstrukce)<ul>
<li> Praxe – zkušenosti ve výrobní společnosti </li>
<li> Zkušenosti s prací v mezinárodním týmu výhodou</li>
<li> Vynikající technický background</li>
<li> Přehled v oblastech použití analytických metod, experimentálních metod, materiálového inženýrství, dynamiky tekutin</li>
<li> Znalost metod a nástrojů řízení kvality a lean manufacturing</li>
<li> Analytické myšlení, schopnost diagnostikovat technický problém a nalézt řešení</li>
<li> Velmi dobré komunikační dovednosti, tah na branku, odolnost vůči stresu</li>
<li> Dobrá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace) – min. B2</li>
<li> Znalost práce na PC (MS Office), statistické softwary</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>