Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÁ PODPORA - CHEMIE (30-35.000,-Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Rádi byste pracovali na pozici TECHNICKÁ PODPORA - CHEMIE pro významnou mezinárodní společnost? Máte vzdělání v oblasti chemie a domluvíte se v anglickém jazyce? Pak neváhejte a odpovězte na tento inzerát!

Špičková zahraniční společnost, působící v chemickém průmyslu, hledá pro Moravskoslezský kraj posilu svého týmu na pozici:

TECHNICKÁ PODPORA - CHEMIE (30-35.000,-Kč)

Náplň práce:

  • technická podpora u stálého zákazníka
  • návrhy technických řešení, odběr a příprava vzorků
  • provádění laboratorních zkoušek, vstupní a výstupní kontrola surovin a materiálů
  • spolupráce na projektech, podpora výroby
  • aktivní komunikace s mateřskou společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického zaměření nezbytné
  • pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
  • zkušenosti v oblasti chemické úpravy povrchů výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • 13. plat, 6 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení v sídle společnosti
  • mobilní telefon, notebook

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás