Volné pracovní místo  TECHNICKÁ PODPORA OBCHODU AŽ 45 000Kč!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-40-201094. INOVACE? HVAC? PROZÁKAZNICKÝ PŘÍSTUP? TÝMOVÝ HRÁČ?<br/>
<br/>Jsou Vám všechna tahle slova blízká?<br/>
<br/>Potom nepropásněte svoji šanci!<br/>
<br/>Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti vzduchotechniky, hledáme šikovného uchazeče na pozici:<br/>
<br/>
<b>TECHNICKÁ PODPORA OBCHODU</b>
<br/>
<br/>Co bude Vaším úkolem?<br/>
<ul>
<li> Zajištění a ověření všech příchozích objednávek</li>
<li> Telefonické vyřizování žádostí</li>
<li> Příprava nabídek pro klienty a zákazníky</li>
<li> Zodpovídání technických dotazů zákazníků / zákaznická podpora v oblasti HVAC</li>
<li> Spolupráce s obchodním oddělením </li>
<li> Práce s interním systémem a databází</li>
</ul>

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?<br/>
<ul>
<li> Vysokoškolské vzdělání technického směru</li>
<li> Znalost HVAC a 2 roky zkušeností v této oblasti</li>
<li> Znalost projektové dokumentace pro HVAC</li>
<li> Zkušenost s tvorbou nabídek</li>
<li> Výbornou znalost angličtiny</li>
</ul>

Nabízíme

bonusy<br/>5 týdnů dovolené<br/>kurzy Aj, penzijní pojištění, vzdělávací programy aj.