Volné pracovní místo  Technická podpora - Šance pro absolventky VŠ strojní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Zahraniční rostoucí společnost v Brně hledá kandidáta hledá vhodné kandidáty na pozici Technická podpora zákazníků. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>technické poradenství pro zákazníky (přes email a telefon)</li>
<li>úzká spolupráce s obchodním, vývojovým, výrobním oddělením a logistikou, jak v rámci firmy zde, tak i v dalších zemích</li>
<li>zajištění certifikátů ISO pro zákazníky</li>
<li>denní užívání IT systému - sběr a zavádění dat, jejich aktualizace</li>
<li>tvorba popisu k jednotlivým produktům, linkování informací</li>
<li>reporting manažerovi logistiky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství)</li>
<li>pokročilá znalost anglického jazyka</li>
<li>znalost MS Office</li>
<li>technický typ člověka</li>
<li>velmi dobré organizační schopnosti</li>
<li>samostatnost, pečlivost, zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li>zajímavé fin.ohodnocení</li>
<li>práce v mladém dynamickém kolektivu</li>
<li>možnost být u zrodu nových projektů</li>
<li>další vzdělávání </li>
<li>ostatní benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".