Volné pracovní místo  Technická podpora zákazníků – spojení technických znalostí s angličtinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete změnu? Hledáte práci v moderním prostředí, kde budete v neustálém kontaktu s lidmi a zároveň využijete svých technických znalostí? Chopte se příležitosti a zašlete nám životopis!

Náplň práce:

  • každý den budete komunikovat se zákazníky z celého světa a řešit jejich požadavky
  • zákazníkům budete zároveň i technickou podporou, budou se na Vás obracet s konkrétními dotazy, týkající se strojů a náhradních dílů
  • technicky budete také vypomáhat svým kolegům v oddělení zákaznické podpory
  • samozřejmostí je tedy práce s technickou dokumentací
  • budete přijímat poptávky a tvořit nabídky, vše budete zadávat do systému

Požadujeme

  • technické vzdělání je velkou výhodou
  • znalost angličtiny je tu určitě nutná, budete ji používat denně, další jazyk už je výhodou
  • hledáme pracovníka, který rozumí technické dokumentaci
  • a pokud máte příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, tak už Vám nic nechybí!

Nabízíme

  • v každém případě velice příjemné prostředí moderní společnosti v Prostějově
  • v našem kolektivu panuje vždy dobrá nálada
  • umožníme Vám osobní i kariérní růst
  • zaplatíme Vám jazykové kurzy
  • štědře Vás odměníme mzdou a za kvalitní práci ji i navýšíme
  • nepřijdete ani o zajímavé benefity
  • jedná se o práci na HPP a na nástupu se s Vámi rádi domluvíme ihned!