Volné pracovní místo Technicko - výrobní obchodník

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, bakalářské, vysokoškolské

Nadnárodní výrobní společnost hledá pro nove otevřenou pracovní pozici technicko – výrobně zaměřeného kandidáta na obchodní pozici. Speciální slitiny

Požadujeme

Vzdělání: SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
Pracovní zkušenosti : v oblasti obchodu (technicko-administrativní procesy v prodeji) B2B
Osobní požadavky : systematinost spolehlivost flexibilita komunikativnost samostatnost ochota se vzdělávat schopnost naslouchat a vycházet vstříc potřebám zákazníka
PC: MS Office Lotus Notes SAP výhodou
Jazyky: Aktivní znalost AJ a NJ

Náplň práce

Komplexní prodejní péče o přidělený segment trhu a jeho rozvoj
Zajišťuje servis zákazníkům především v technicko-poradenské činnosti
Udržuje informační databáze o zákaznících v aktuálním stavu
Operativně sleduje plnění zakázek v okruhu svěřených zákazníků
Spolupracuje při stanovování cenové politiky prodeje a podílí se na tvorbě cen
Spolupracuje na tvorbě smluv a prodejního plánu
Analyzuje trh a vyhledává rozvíjející se oblasti průmyslu s odběrem produktů
Vytváří nabídky dle ceníků/kalkulací vývoje trhu a prodejní strategie v rámci vymezených zákazníků
U nových zákazníků zajišťuje finanční informace potřebné pro udělení úvěrového limitu
Pečuje o v časný a řádný vývoj pohledávek a plateb od zákazníků

Nabízíme:

Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
Odpovídající odměnu a platový růst motivační systém odměňování
Možnost profesního rstu
Program firemního vzdělávání
5 týdnů dovolené
Penzijní připojištění
Závodní stravování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.