Volné pracovní místo  TECHNICKÝ A PRODUKTOVÝ MANAŽER – i absolvent, ref.č.: D-382

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, který se zabývá vývojem a výrobou optických bezpečnostních prvků a hologramů, hledáme nového kolegu na pozici:

TECHNICKÝ A PRODUKTOVÝ MANAŽER – i absolvent

NÁPLŇ PRÁCE:
odborné práce na svěřených částech projektů, navrhuje jejich řešení a postupy
vedení příslušné dokumentace
vedení výrobní a/nebo vývojové zakázky, úprava technologických postupů
reklamační řízení
vedení systému kontroly kvality
prezentace firmu na veletrzích, výstavách a odborných konferencích
komunikace se subdodavateli

Požadujeme

VŠ technického oboru (polygrafie, fyzikální inženýrství, chemické inženýrství)
schopnost samostatného řešení úkolů, ale i práce v týmu
znalost AJ (plynulá komunikace – mluvený i psaný projev) anebo jiného jazyka při základní úrovni angličtiny

Nabízíme

zajímavou práci s unikátními produkty
odpovídající platové ohodnocení
motivující zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, stravenky, dovolená navíc)
zázemí prosperující a stabilní společnosti
pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Středočeský kraj
Nástup: dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.