Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÝ ADMINISTRÁTOR PROSTĚJOVSKO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Administrativa je obvykle chápána jako rutinní a stereotypní práce. Technický administrátor je naopak člověk, na jehož práci stojí a padá celá výroba. Pokud máte technické vzdělání a chuť do nové práce, neváhejte! Pečlivé lidi dokážeme ocenit!

Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Olomoucku hledá pro rozšíření týmu specialistů kolegu/yni na pozici

TECHNICKÝ ADMINISTRÁTOR PROSTĚJOVSKO 20.-25.000 Kč

Náplň práce:

  • Příjem a zpracování technických dat, požadavků objednávek, výkresů
  • Vkládání dat do systému, přiřazování do výroby
  • Zadávání cen, oprava nesrovnalostí
  • Generování dat pro tvorbu kusovníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Anglický jazyk A2/B1, mírně pokročilý
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Uživatelská znalost SAPu výhodou

Nabízíme

  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující mzda a systém bonusů

Práce na Prostějovsku
Nástup dle domluvy

Jiná sdělení

V případě zájmu používejte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás