Volné pracovní místo  TECHNICKÝ KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, ref.č. LU-133

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR etablovaná již několik let a poskytuje svým zákazníkům kompletní servis .

Náplň práce:
  • komunikace se zákazníky a vyřizování jejich požadavků při osobní návštěvě, kde hlavním úkolem bude oměření / zapsání velikostí oděvů (jedná se o vyzkoušení různých velikostí oděvů zaměstnanců zákazníka),
  • plánování schůzek u zákazníka v průběhu celého týdne po celé ČR,
  • nabízení dalších produktů ( ochranné pracovní pomůcky)
  • vedení související administrativní agendy a zpracování případných reklamací.

Do budoucna by měl kandidát zajišťovat i servisní kontroly u mycích stolů, které společnost pronajímá.

Převážná práce v terénu (4 dny, 1 den na předání kontaktů a vyřízení administrativy)

Požadujeme

Požadujeme:
  • praxi v oblasti zákaznického servisu
  • SŠ vzdělání ( ideálně technického směru)
  • výborné komunikační a vyjadřovací dovednosti, jak v ústním, tak i v písemném projevu
  • částečná znalost německého jazyka – není podmínkou ale výhodou v rámci školení a získávání informací z podnikového portálu
  • aktivní řidičský průkaz B a ochotu cestovat zejména dlouhé tratě
  • nadšení z prodeje produktů a jistotu v osobním jednání
  • schopnost analyzovat a efektivně řešit problémy
  • pečlivost a flexibilitu
  • týmového ducha (práce v malém kolektivu)
  • proaktivní přístup
  • schopnost pracovat pod stresem
  • kladný vztah k IT, uživatelskou znalost MS Word a MS Excel - nutná znalost /denní tabulkový report

Pracoviště - Praha

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti a příjemný kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Motivační bonusový plán (školení, laptop, mobilní telefon, stravenky a mnoho dalšího)
  • Home Office
  • Práci na HPP
  • Provize z prodeje ochranných pracovních pomůcek

Práce je vhodná pro muže z důvodu technického poradenství a servisu

region: celá ČR, ideální je kandidát s místem bydliště Praha,střední Čechy - dojezd na centrálu.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.