Volné pracovní místo  TECHNICKÝ MANAŽER, 80-100 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-200243. Jste-li pracovitý člověk, schopný manažer, s chutí se realizovat a podílet se na rozvoji společnosti, máte technický background a komunikace v angličtině Vám nečiní problém, je tady příležitost právě pro Vás, nabízíme pozici TECHNICKÝ MANAŽER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení veškerých procesů výroby</li>
<li> řízení výrobních a nevýrobních investic</li>
<li> optimalizace procesů ve společnosti</li>
<li> zodpovědnost za stanovování výrobních technologií</li>
<li> spolupráce napříč společností</li>
<li> spolupráce s managementem, s centrálou</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ekonomické nebo technické vzdělání</li>
<li> zkušenost na stejné/podobné pozici</li>
<li> komunikativní znalost angličtiny na min.B2 úrovni</li>
<li> zkušenosti z automotive PODMÍNKOU</li>
<li> aktivita, pracovitost, dobré organizační vlastnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příspěvky na stravování</li>
<li> nadstandardní platové ohodnocení</li>
<li> účast na moderních projektech</li>
</ul>