Volné pracovní místo  Technický manažer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Naším klientem je česká výrobní společnost se sídlem v Královéhradeckém kraji. Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Technický manažer

Náplň práce

  • organizace a řízení technického úseku (odděleni konstrukce a technologie)
  • příprava a tvorba ekonomického plánu celého úseku
  • plánováni a řízení kapacit
  • zastoupeni technického úseku vůči externím dodavatelům a zákazníkům
  • spolupráce na strategickém rozvoji kompetencí technického úseku
  • podpora výrobních linií při optimalizaci procesů – proaktivní jednáni s vedoucími výrobních oddělení
  • zodpovědnost za včasné plnění výrobních zakázek v požadované kvalitě
  • sledováni vývoje strojních technologií na trhu a jeho implementaci do výrobků a procesů

Požadujeme

  • VŠ/ popř. SŠ technického směru - strojní
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost standardů systému ISO 9001
  • výborné organizační a řídící schopnosti
  • analytický a proaktivní přístup k řešeni problémů se schopnostmi určit priority
  • koncentraci na rozhodováni a zavedení rozhodnutých opatření
  • dobré komunikativní a prezentační dovednosti
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • velmi dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • vedení klíčového pro úspěch společnosti úseku
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, např.: 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • zodpovědnou práci

Pokud Vás inzerovaná pozice zaujala, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis. Se zpětnou vazbou Vás budeme kontaktovat.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Těšíme se na setkání s Vámi.
PERSONALISTÉ.CZ
Lidé pro Vás