Volné pracovní místo  TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | až 70 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-13-238554. Technický obchod a podpora | Projekty | Investice | Stávající portfolio zákazníků | Akvizice | Výzva => TOP obchodní pozice v regionu Vysočina! Zajímá Vás to? Čtěte dál!<br/>
<br/>Vaše zkušenosti MOHOU a NEMUSÍ být letité. Ale MUSÍTE být obchodníkem tělem i duší. Máte šanci na úspěch, pokud jste skvělý komunikátor, dokážete se prezentovat, zaujmout, oslovit obchodního partnera, máte síťové myšlení - propojujete informace a práci odvádíte s energií, která je doslova hmatatelná. Technické zaučení Vám poskytneme - na Vás bude prokázat chuť na sobě pracovat a schopnost chápat technické fungování produktů. Výsledek? Velmi dobré a především reálné finanční ohodnocení a férové jednání z naší strany.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> převzetí péče o stávající zákazníky</li>
<li> nové akvizice a rozvíjení nových obchodních příležitostí</li>
<li> jednání s montážními a instalačními firmami</li>
<li> technická podpora pro projektanty a investory</li>
<li> propojování kontaktů, síťová komunikace</li>
<li> nabízení produktů a jejich prosazování v prvotní fázi investičních projektů</li>
<li> dohled nad realizací zakázek</li>
<li> koordinace při větších dodávkách</li>
</ul>
<ul>
<li> produkt: oblast vytápění a vzduchotechniky</li>
<li> region: Vysočina (postupně také JČ a část některého z přilehlých regionů)</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru (elektro / topenářská technika výhodou)</li>
<li> praxe ve strategickém obchodu (FMCG není dostatečné)</li>
<li> technické myšlení, chuť učit se novým věcem</li>
<li> sebedisciplína, schopnost práce na home-office!</li>
<li> silné organizační schopnosti, stanovení priorit</li>
<li> precizní vnímání potřeb zákazníka</li>
<li> umět nabídnout špičkový produkt, dobrou službu, seriózní přístup</li>
<li> výborné komunikační dovednosti</li>
<li> tah na branku</li>
<li> ochota cestování (cca 3 dny v týdnu)</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzda: min. 25 000 Kč fix + variabilní složka (provize z prodeje)</li>
<li> reálná hrubá mzda se pohybuje mezi 50 - 70 000 Kč a více dle šikovnosti obchodníky</li>
<li> služební automobil</li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> práce v terénu a home-office</li>
<li> stravenky</li>
<li> při výborných výsledcích další odměny (kancelář + osobní asistent v Jihlavě, lepší auto s plnou výbavou, mobil, notebok, atd.)</li>
<li> silná podpora společnosti (technické zaškolení, know-how, motivační systém)</li>
</ul>
<br/>Sami jsme si zkusili, jak vypadá pracovní poměr, kde člověk není spokojený. Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou. Nabízíme férové jednání, které očekáváme i od Vás!