Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÝ OBCHODNÍK (cca 1000 EUR fix)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Zajímá Vás obchod ve spojení s technikou? Rádi byste pracovali na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro významnou českou společnost? Máte za sebou úspěchy v prodeji technických produktů? Pak neváhejte a odpovězte na tento inzerát!

Špičková česká společnost, vyrábějící spojovací a těsnící materiál, hledá pro západní Slovensko posilu svého obchodního týmu na pozici:

TECHNICKÝ OBCHODNÍK (cca 1000 EUR fix)

Náplň práce:

  • prodej špičkových produktů výrobním podniků v regionu (B2B)
  • péče o dlouhodobé zákazníky společnosti, akvizice nových zákazníků
  • vedení obchodních jednání a vyjednávání obchodních podmínek
  • plánování obchodních aktivit ve svěřeném regionu
  • práce v terénu formou home-office

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • komunikativnost, spolehlivost
  • prezentační schopnosti, tah na branku
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

  • zázemí silné české společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • práce v příjemném a motivovaném kolektivu
  • důkladné zaškolení v sídle společnosti v ČR
  • firemní benefity, práce formou home-office

Místo výkonu práce: západní Slovensko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás