Volné pracovní místo  TECHNICKÝ PORADCE PRO ARCHITEKTY A PROJEKTANTY

Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici
TECHNICKÝ PORADCE PRO ARCHITEKTY A PROJEKTANTY - Jižní a západní Čechy
Společnost Prefa Aluminiumprodukte s.r.o., K Zelenči 2883/14, 19300 Praha 9 - Horní Počernice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • technické poradenství architektům a projektantům
  • vyhledávání nových obchodních partnerů
  • poradenství a vypracování řešení detailů u významných projektů
  • technické přednášky a praktická školení pro architekty a projektanty, investory
  • spolupráce se školami stavebního zaměření
  • vyhledávání a sledování vhodných staveb
  • příležitostné psaní odborných článků pro odborné časopisy

Požadujeme

POŽADUJEME:
  • absolvent VŠ stavebního směru
  • dobrou znalost konstrukce střech a střešních materiálů
  • samostatnost a analytické myšlení, znalost MS-Office a CAD
  • praxi v oboru
  • bydliště ideálně v jihozápadní části Čech
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu častého cestování v ČR
  • znalost němčiny je výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME:
  • atraktivní příjem
  • služební vozidlo i k soukromému užívání; telefon; notebook
  • dobré pracovní klima v mladé, expandující firmě
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání na plný úvazek
  • odborný růst
  • zaškolení
  • dovolená 5 týdnů
  • zaměstnanecká sleva na firemní výrobky

Vhodné pro

Absolventy.