Volné pracovní místo  Technický pracovník zákaznického centra (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste technicky zdatný/á? Nedělá vám potíže komunikovat v angličtině? Stabilní firma z oblasti Prostějova hledá posilu na pozici technického pracovníka zákaznického centra.

Náplň práce:

  • technický popis součástek
  • označení dílů na základě zákaznických požadavku
  • plnění nároků zákazníků
  • zpracování nabídek a poptávek
  • vnitropodniková komunikace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v technickém/strojírenském oboru
  • práci podle výkresové dokumentace
  • angličtinu na úrovni aktivní komunikace
  • praxi ve firmě zabývající se výrobou (výhodou)

Nabízíme

  • zajímavou pozici v perspektivní společnosti (HPP)
  • odpovídající mzdu
  • dotované stravování
  • úhradu nákladů na jazykové kurzy
  • profesní a osobnostní růst
  • flexibilní dobu práce
  • stimulující pracovní prostředí
  • další firemní benefity