Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÝ REFERENT (25 - 30000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci v Brně na pozici Technický referent? Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z automotive? Jste komunikativní, organizačně schopný a máte pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Česká stabilní společnost specializující se na oblast průmyslové automatizace hledá vhodného kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ REFERENT (25 - 30000,- Kč)

Náplň práce:

  • Dohled nad realizací zakázek
  • Práce s výkresy
  • Kooperace s externími partnery
  • Spolupráce s ostatními odděleními (konstrukce, programátoři)
  • Operativní řešení problémů
  • Zastupování jednatele v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru ideálně strojírenské
  • Praxi na obdobné pozici, zkušenosti z automotive
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost technických výkresů
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • ŘP skupiny B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Notebook, mobil
  • Závodní stravování
  • Možnost profesního růstu

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás