Volné pracovní místo  Technický specialista – oddělení konstrukce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte zajímavou práci v neobyčejném prostředí, chcete získat nové zkušenosti a pracovat v týmu konstruktérů v úspěšné strojírenské společnosti v Prostějově? Zašlete nám životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici Technický specialista!

Náplň práce:

  • práce s konstrukčními programy, tvorba technické dokumentace
  • vytváření katalogových listů a popisů strojů
  • práce v oddělení konstrukce – spolupráce s ostatními kolegy
  • práce se systémem společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru – pozice vhodná pro absolventy!
  • důležitá znalost cizího jazyka – AJ nebo NJ
  • velkou výhodou je znalost konstrukčních programů
  • samostatnost, pečlivost a hlavně chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • neobyčejnou práci v moderním a přátelském prostředí zahraniční společnosti
  • získání spousty nových zkušeností v oblasti strojírenství
  • velké možnosti profesního růstu
  • mzda dle šikovnosti a znalostí
  • pestrá nabídka firemních benefitů – příspěvky na jazykové kurzy, dotované stravování, delší dovolená a jiné
  • dáváme příležitost i šikovným absolventům
  • práce v Prostějově, nástup možný ihned