Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNICKÝ SPECIALISTA NA OSVĚTLOVACÍ SYSTÉMY S

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi v oblasti návrhu a realizace osvětlovacích systémů? Komunikujete v anglickém jazyce? Hledáte zaměstnání pro prestižní společnost s celosvětovým působením? Chcete působit na specializované pozici s potenciálem odborného růstu?
Pak je tato pozice přímo pro Vás..

Přední výrobce a dodavatel osvětlovacích systémů hledá nového kolegu či kolegyni na pozici:

TECHNICKÝ SPECIALISTA NA OSVĚTLOVACÍ SYSTÉMY S AJ

Náplň práce:
  • technická podpora řešení osvětlovacích systémů dle požadavků klienta
  • komunikace se zákazníky po celém světě
  • občasná asistence při instalaci přímo u zákazníka (cca 1x za 2 měsíce)
  • spolupráce v rámci projektového týmu – obchodníci, konstrukce, technologie apod.
  • sledování novinek v oblasti technologií a materiálů a jejich implementace do navrhovaných řešení
  • tvorba interních směrnic pro standardizovaná řešení

Požadujeme

  • VŠ elektro
  • praxi s návrhem a instalací osvětlovacích systémů
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zájem o světelnou techniku
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • zaměstnání u společnosti s významným postavením na celosvětovém trhu s osvětlovací technikou
  • samostatnou a specializovanou pozici
  • možnost dalšího odborného růstu
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi a dalšími novinkami ve velmi specifickém oboru
  • podporu v relokaci

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Místo výkonu práce: Zlínský kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás