Volné pracovní místo  Technicky zdatný obchodník s AJ

Lokalita Liberec a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hovoříte anglicky?

Láká Vás automobilový průmysl?

Chcete se uplatnit v oblasti obchodu a máte obchodního "ducha"?
Pak právě Vás hledáme pro tým naše klienta, zahraniční výrobní závod se sídlem v Liberci.

Co bude Vaším úkolem?

Zajišťování obchodní agendy společnosti
Komunikace s obchodními partnery společnosti
Přijímání poptávek a následné zpracovávání poptávky dle požadavků klientů
Vypracovávání nabídek a zákaznických řešení dle požadavků zákazníků a organizace
Příprava podkladů pro přípravu obchodních smluv
Navazování a rozvíjení obchodních vztahů
Akvizice nových zákazníků
Příprava podkladů pro obchodní jednání
Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence
Správa databáze obchodních partnerů včetně průběžné komunikace
Zpracovávání předběžných i konečných kalkulací nákladů a cen
Koordinace samotné realizace zakázky/obchodního případu ve spolupráci s ostatními odděleními

Požadujeme

Technické vzdělání nebo schopnost orientace v technických výkresech/dokumentaci
Schopnost jednání v AJ
Společenské vystupování a profesionální jednání ve styku s obchodními partnery
MS Office - Excel a Word
Proaktivní přístup k zákazníkům
ŘP sk. B, ochota cestovat

Vhodné pro

Absolventy.