Volné pracovní místo  TECHNIK 16. - 20.000Kč čistého

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Získejte praxi jako absolvent rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu opravy elektroniky hledáme kandidáty na pozici Elektrotechnika - diagnostika a pro opravy elektroniky.

Nabízíme

  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • ČISTÁ MZDA 13. - 16.000 čistého po zapracování 16. - 20.000 čistého
  • možnost přivýdělku
  • dlouhodobá spolupráce
  • dotované závodní stravování
  • benefity 13.plat a 5 týdnů dovolené
  • svozový autobus Kladno a Rakovník zajištěn
  • dobrá dojezdnost z okolí do 20km - příspěvek na vlastní dopravu

Náplň práce

  • jednoduché vyhledávání závad mobilních telefonů
  • odstraňování závad
  • práce dle manuálu
  • práce na pc - interní databáze

Požadujeme

  • SOU elektro nebo praxe v elektroprůmyslu (elektrotechnik elektromechanik servisní technikaj. )
  • znalost elektro schémat výhodou
  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 2 směny Po-Pá

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".