Volné pracovní místo  Technik BOZP aneb řešitel problémů a ochránce pracovníků

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Jsem Technik! BOZP Technik! A podobně jako Bond. James Bond. Zatočím s nebezpečně vyhlížejícími riziky a zachráním nevinné před újmou...ale teď už vážněji. Nemusíte být superhrdina z akčňáků, mít pekáč buchet a věčně plný zásobník ve kvéru, aby jsme Vás přijali. Hledáme kolegu, který je absolventem ideálně Bezpečnostního inženýrství a má tudíž předpoklady pro práci v naší výrobě nebo již ostříleného bezpečáka, který má zkušenosti s automotive nebo jiného výrobního prostředí.

Náplň práce:
  • vyhodnocování existujících a budoucích pracovních rizik
  • odstřel nepřízpůsobivých pracovníků, kteří nedodržují bezpečnostní nařízení (vtip...ikdyž....)
  • plánování a realizace preventivních aktivit v oblasti BOZP a PO
  • školení nových i stávajících zaměstnanců
  • spolupráce s externími subjekty a kolegy z BOZP/HSE oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělaní v oboru Bezpečnostního inženýrství nebo praxe z automotive/výrobního prostředí na pozici Technika BOZP
  • komunikativnost a vysoká psychická odolnost vůči otráveným obličejům a nejapným poznámkám
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • pružná pracovní doba
  • notebook a mobilní telefon s čísly na všechny dostupné linky bezpečí v Evropě
  • vzdělávací kurzy
  • možnost podívat se i do zahraničí na naše další pobočky
  • prémie ke mzdě, závodní stravování a neformální prostředí, které prostě musíš omrknout při pracovním pohovoru!

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!