Volné pracovní místo  Technik BOZP/PO

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zaštiťovat oblast BOZP a PO v rámci svěřené oblasti (stavebnictví, výrobní provozy)
Nastavovat pravidla v oblasti bezpečnosti práce a kontrolovat jejich dodržování
Provádět preventivní kontroly na pracovištích výrobního i stavebního rázu
Kontrolovat dodržování právních předpisů
Zpracovávat dokumentaci BOZP/PO, aktualizovat stávající
Vypracovávat reporty
Identifikovat a hodnotit rizika
Realizovat školení a poradenství z oblasti BOZP/PO
Tvořit a zavádět nové strategie a systémy BOZP/PO do firem

Požadujeme

Máte již zkušenosti v oblasti BOZP / PO a certifikaci OZO? Znalosti z oblasti stavebnictví (zejména větší stavby) jsou nutností. Nabízíme stabilní práci, kde je součástí také cestování po ČR po stavebních zakázkách a výrobních provozech. Zajímavý plat a 5 týdnů dovolené.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Motivující mzdu
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Příspěvek na životko a penzijko
Odborné vzdělávání
Možnost kariérního růstu
Závodní stravování
Stravenky za pusu
Místo výkonu práce: region Žďársko

Jiná sdělení

MYSLÍTE, ŽE POZICE JE PRO VÁS VHODNÁ? POŠLETE NÁM AKTUÁLNÍ CV!