Volné pracovní místo  Technik BOZP

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, projekční a stavební společnost, působící již od roku 1991, jejíž činnost zahrnuje koncepci, projekci a realizaci staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik BOZP

Náplň práce:
  • dohled nad BOZP na stavbách
  • prevence a evidence úrazů
  • školení zaměstnanců a dodavatelů v BOZP a požární ochraně
  • sledování změn v BOZP na základě souvisejících zákonů a vyhlášek
  • spolupráce s orgány činnými v BOZP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe 5-10 let na pozici bezpečnostní technik (praxe nejlépe ve stavební firmě)
  • uživatelská znalost práce s PC
  • částečná znalost AJ nebo FJ výhodou
  • certifikát BOZP výhodou
  • komunikační dovednosti
  • schopnost jednat s lidmi
  • samostatnost při plnění úkolů
  • CV zaslané v AJ výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě a příjemném kolektivu
  • práci na dobu neurčitou
  • stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • vzdělávání pořádané zaměstnavatelem vč. jazykových kurzů
  • mobilní telefon
  • služební automobil a počítač

Jiná sdělení

Plat: 30 - 35 000,- Kč podle zkušeností
Nástup: ihned
Pracoviště: Praha, pokud jde o stavby mimo Prahu - dojíždění služebním automobilem

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".