Volné pracovní místo  Technik chemik s AJ (od 21.000 Kč) - povrchové úpravy materiálů

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledá se pracovník se zkušeností v oblasti povrchových úprav materiálů (plasty, kovy, aj.).

Náplň práce:

  • zodpovědnost za technologii povrchových úprav materiálu
  • kontrola přidělené výrobní linky a procesu úprav
  • řešení případných nedostatků výroby
  • zefektivňování chemických procesů, dohled nad výrobou

Požadujeme

  • chemické vzdělání
  • praxi na pozici Technika, Chemika, aj. ve výrobní firmě (ideálně zabývající se povrchovými úpravami)
  • AJ na pokročilé úrovni - schopnost denní konverzace
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • zodpovědnou a samostatnou práci
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • jazykové i odborné vzdělávání
  • firemní benefity, aj.
  • pracoviště okr. Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.