Volné pracovní místo  Technik čistírny odpadních vod (od 21.000 Kč) – vhodné i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte chemické vzdělání nebo přímo specializované na úpravu odpadních vod?
Hledáme absolventa, příp. zkušeného pracovníka, který chce pracovat s moderní čistírnou odpadních vod ve výrobní firmě!

Náplň práce:

  • obsluha čistírny odpadních vod
  • dohled nad technologickým procesem čištění vody
  • tvorba příslušné dokumentace
  • rozbory, analýzy, reporty
  • nakládání s chemikáliemi

Požadujeme

  • vzdělání chemické/technologie a úprava vody/management odpadů, aj.
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • chtíč na sobě pracovat a vzdělávat se
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • start ve významné zahraniční firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení s možným progresem
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvky, stravenky, aj.
  • nástup možný ihned (preferujeme)
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.