Volné pracovní místo  Technik/čka (M/Ž) - Atraktivní mzda, příspěvek na stravování, dovolená navíc!!!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–27 000 Kč / měsíc

Do naší společnosti hledáme nového jedince na pozici technika SMT. Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Hlavními produkty jsou elektroniky pro vodoměry, plynoměry a elektroměry. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod. Jako podnik orientovaný na budoucnost dbáme na ekologické, ekonomické a sociální aspekty.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní slevy
  • Příjemný kolektiv
  • Práce na plný úvazek

Náplň práce:

  • Obsluha a oprava SMT zařízení
  • Řešení menších i rozsáhlejších problémů na výrobní lince
  • Tvorba programů
  • Údržba výrobních strojů

Požadujeme:

  • Min. vyučení v oboru elektrotechnik, elektrikář apod… (zaměření na slaboproud výhodou)
  • Schopnost pracovat podle technické dokumentace
  • Předchozí zkušenost s SMT výhodou
  • Výhodou jsou jazykové znalosti AJ nebo NJ
  • Flexibilita v pracovním čase
  • Ochota a schopnost naučit se novým věcem

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o nabídku Technik/čka (M/Ž) - Atraktivní mzda, příspěvek na stravování, dovolená navíc!!!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik/čka (M/Ž) - Atraktivní mzda, příspěvek na stravování, dovolená navíc!!!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.