Volné pracovní místo  Technik dodavatelské kvality s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-30-212035. Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se přihlaste!<br/>
<br/>Náplň nové a lepší práce:<ul>
<li> uplatňování nástrojů kvality již od výběru nových dodavatelů (řízení rizik, kontrola/audit výrobků a procesů) přes vzorkování až po dodávky do sériové výroby </li>
<li> řešení změn, návrhů na zlepšení pro dodavatele </li>
<li> kooperace s dalšími členy týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oblasti kvality</li>
<li> komunikativní AJ pro denní využití (mluvená, písemná forma) </li>
<li> znalost nástrojů APQP, PPAP, FMEA atd.</li>
<li> komunikativnost, zaměření na detail</li>
</ul>

Nabízíme

Nástup: dohodou <br/>
<ul>
<li> odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li> mzda a prémie navíc </li>
<li> dovolená nad rámec ZP </li>
<li> penzijní a životní pojištění </li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> závodní jídelna </li>
<li> možnost kariérního růstu </li>
</ul>
<br/>a hlavně ZMĚNA a NOVÁ PRÁCE!