Volné pracovní místo  Technik dodavatelské kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> monitoring náběhu nových projektů u dodavatele</li>
<li> monitoring kvality u sériové výroby</li>
<li> specifikace měřených parametrů u výrobků</li>
<li> revize kontrolních plánů</li>
<li> procesní FMEA, vzorkování PPAP</li>
<li> odpovědnost za plánování ročních auditů</li>
<li> řešení vzniklých problémů u dodavatelů</li>
<li> místo pracoviště: Českolipsko</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření</li>
<li> praxe v oblasti kvality v automotive min. 2 roky </li>
<li> zkušenost s prováděním interních auditů</li>
<li> komunikativní znalost AJ podmínkou</li>
<li> znalost normy ISO/TS 16949 podmínkou</li>
<li> zkušenost s plánováním kvality</li>
<li> znalost nástrojů kvality (FMEA, PPAP, metody řešení problémů,…)</li>
<li> certifikát interního auditora - výhodou</li>
<li> časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost</li>
<li> SAP výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavá práce v regionu </li>
<li> platové ohodnocení dle zkušeností</li>
<li> odborná vzdělávání, profesní postup</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> životní pojištění</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".