Volné pracovní místo  Technik elektro údržby - příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Společnost v Prostějově rozšiřuje svůj tým o šikovného údržbáře strojů! Máte chuť poznat mezinárodní prostředí úspěšné společnosti, pracovat s moderními stroji a technologiemi a hledáte práci v přátelském kolektivu? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • budete se starat o stroje jak po stránce mechanické, tak i elektro
  • s každým strojem se seznámíte tak, že budete schopni najít na něm sebemenší závadu a opravit ji
  • stroje budete také programovat a zkoušet, jestli správně fungují
  • také budete pracovat s technickými výkresy a vytvářet příslušnou dokumentaci

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání – dáváme příležitost i šikovným absolventům!
  • určitě platnou elektro vyhlášku (50/§6)
  • zkušenost s opravou strojů je pro Vás výhodou

Nabízíme

  • skvělá příležitost uplatnění i pro absolventy strojírenských škol
  • samozřejmě stabilní zázemí v přátelském kolektivu mezinárodní výrobní společnosti
  • svým zaměstnancům umožňujeme profesní růst
  • za vaši práci vás řádně odměníme mzdou
  • a nabídneme také systém různých firemních benefitů
  • společnost se nachází v Prostějově
  • nástup je možný ihned