Volné pracovní místo  TECHNIK ELEKTRONIK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici ELEKTRO SPECIALISTA ( Projektový elektro inženýr pro investice a údržbu)<br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> zajištění údržby řídících a regulačních systémů</li>
<li> supervize výrobních SW</li>
<li> zajištění investic pro opravy a rekonstrukce elektriky a řídících systémů</li>
<li> specifikace oprav a specifikace nových elektrických zařízení</li>
<li> příprava a realizace nových technologických linek</li>
<li> spolupráce se střediskem údržby, zpracování podkladů pro preventivní údržbu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na elektro, automatizace apod. </li>
<li> samostatnost , tvůrčí myšlení </li>
<li> alespoň základní znalost konstrukčního SW</li>
<li> platná vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5 a vyšší výhodou</li>
<li> zkušenosti na vedoucí pozici výhodou </li>
<li> MS Office</li>
<li> znalost anglického jazyka podmínkou, německého jazyka výhodou</li>
<li> Schopnost týmové spolupráce i v rámci mezinárodního koncernu, zkušenosti teamleadera výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní nadnárodní společnosti</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnosti kariérového i osobnostního růstu</li>
</ul>finanční ohodnocení dle předešlých zkušeností - platový růst zajištěn<ul>
<li> možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání </li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>