Volné pracovní místo  Technik elektroúdržby / okr. Kladno

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici:

Technik elektroúdržby / okr. Kladno

Náplň práce:
Oprava a údržba budovy a souvisejících zařízení.
Zlepšování výkonu stávajících montážních linek např. z hlediska kvality a doby cyklů.
Diagnostika problémů, jejich analýza a realizace schválených řešení.

Požadujeme

Platná vyhláška 50/1978, min. §5
Středoškolské vzdělání (mechanik elektronik, obor automatizační technika, apod.)
Znalost problematiky měření a regulace
Znalost PLC systémů (diagnostika, programování) – např. SIMATIC, MITSUBISHI, apod. výhodou
Schopnost čtení výkresů – porozumění elektrodokumentaci výrobních zařízení
Po zapracování směnný provoz

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci
Kontakt s nejmodernější technologií a technickým vybavením
Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností
Velmi dobré mzdové ohodnocení
13. mzdu
Příležitost pro další vzdělávání
Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
Kompenzaci nákladů na cestování do zaměstnání
Další zaměstnanecké výhody

Místo práce: Středočeský kraj, Slaný
Termín nástupu: dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie přes odpovědní formulář a uvádějte značku 19060/Technik/KOL.