Volné pracovní místo  Technik jakosti

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Teplicích, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zabezpečení výrobní linky z hlediska jakosti
  • zpracování reklamací
  • statistické hodnocení procesních parametrů
  • vyhodnocení NOK dílů
  • analýza statistických dat
  • kontakt se zákazníky a dodavateli společnosti (každodenní komunikace v NJ!)

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • velmi dobrou znalost německého jazyka pro každodenní využití
  • praxi v oblasti řízení jakosti ve výrobní společnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • samostatnost v rozhodování a schopnost samostatného řešení problémů

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu o inzerovanou pozici použijte volbu "odpovědět".