Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  TECHNIK KVALITY A MĚŘENÍ S NJ STŘEDOČESKÝ KRAJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Můžete nabídnout zkušenosti v rámci měření plastových dílů a kvality?
Ovládáte německý jazyk na velmi pokročilé úrovni?
Hledáte zajímavou pracovní výzvu?
Mezinárodní společnost zaměřená na oblast automotive produktů hledá do svého týmu:
TECHNIK KVALITY A MĚŘENÍ S NJ STŘEDOČESKÝ KRAJ

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za kvalitu plastových dílů
  • Vyhodnocování zjištěných hodnot měření produktů
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • NJ na velmi pokročilé úrovni
  • Znalost měření dílů a zkušenosti z měřící laboratoře

Nabízíme

Nabízíme:
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, notebook, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, firemní vzdělávání
  • Velice přátelské pracovní prostředí u mezinárodní společnosti
  • Lokalita práce: okres Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce Pracovníka kvality? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět". Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Středočeský kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás