Volné pracovní místo  Technik kvality - analytik

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodné kandidáty/-ky na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • provádění defektoskopických kontrol předloženého materiálu
  • příprava a seřizování přístrojů dle platných norem a specifikací
  • periodická kontrola nastavení parametrů defektoskopických přístrojů
  • vedení příslušené dokumentace, vystavování zkušebních protokolů
  • spolupráce při odebírání materiálu pro zhotovení kalibračních vzorků
  • spolupráce při odebírání vzorků s přirozenými vadadmi pro následné ověření

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost systému MS Office
  • praxi na stejné pozici ideálně ve strojírenské společnosti
  • dobrou zkušenost a znalost různých zkušebních zařízení (elektronické, mechanické, pneumatické apod.)
  • ochotu absolvovat zaškolení v mateřské společnosti v zahraničí

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (nástupní plat 17.700,-, navýšení po 3 měsíční zkušební době, po 6 měsících cca 26.800,-)
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, odměny za neabsenci, příspěvek na stravování, příspěvek na rehabilitaci, dovolená navíc aj.)
  • zaškolení v zahraničí
  • možnost profesního růstu
  • možnost být u zrodu nového výrobního projektu !

Lokalita pracoviště: Chomutov
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".