Volné pracovní místo  Technik kvality (M / Ž) - pravidelné roční navyšování mzdy, 13. plat, dotované stravování a příspěvky na připojištění!

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Využijte jedinečnou příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti zabývající se výrobou kovových komponentů do aut! Do našeho skvělého týmu přijmeme pracovníka pro oblast kvality. Nevadí Vám práce ve výrobě a máte rádi kvalitní výsledky? Tak hledáme právě Vás!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Pravidelné roční navyšování mzdy !
  • 13. plat
  • Kariérní růst a rozvoj
  • 25 dnů dovolené
  • Zcela dotované stravování
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Stabilní a silná moderní společnost
  • Přátelské prostředí
  • Spousta firemních akcí a programů

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kontrola kvality včetně související administrativy
  • Zásah do výroby v případě potřeby uvolnění / zastavení
  • Školení zaměstnanců

POŽADAVKY:

  • Zkušenost z oblasti kvality z automotive
  • Práce na směny - dle dohody se společností
  • Výhodou zkušenost na pozici technika kvalita

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!