Volné pracovní místo  Technik kvality/ měření, testování

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 27 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáte nové zaměstnání v oblasti kontroly kvality a umíte pracovat s technickou dokumentací?
Nevadí Vám práce ve 3 směnách a máte praxi z automotive?

Pak právě Vás hledáme pro výrobní závod našeho klienta, který se zabývá svařováním karoserií.

Co bude Vaším úkolem?

Dodržovat zkušební plány pro zkoušky
Provádět ultrazvukové a sekáčové zkoušky a vyhodnocovat je (OK, NOK díly)
Dokumentovat měřené výsledky
Zodpovídat za uvolňování, pozastavení výroby a blokování vadných dílů

Požadujeme

Vzdělání technického směru výhodou
Praxe ve kvalitě automobilového průmyslu nutností, znalost UZ a 3D měření výhodou
Znalosti z defektoskopie svárů výhodou (DT, NDT)
Znalost čtení technické dokumentace a platných norem
Komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
5 týdnů dovolené
Nástupní bonus
Program Benefit Plus
Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
Zvýhodněné mobilní tarify